61 Jak Janek i Marianek szczęścia szukali zeszyt + CD! 10zł 
| | „W pewnym domu w Pikutkowie przy ulicy Kapuścianej mieszka dwóch wesołych chłopców - bracia: Janek i Marianek.”
Chłopcy przeżywają przedziwną przygodę. Podczas sobótkowej nocy wybierają się do lasu w poszukiwaniu kwiatu paproci. Jak głosi legenda, kwiat kwitnie w tę jedyną noc w roku, a ten kto go znajdzie będzie bardzo szczęśliwy. Nie jest to łatwe, a szukanie szczęścia chyba nie na tym polega?
Jak myślicie?
Bajka z tekstem Agnieszki Feill. A w rolach głównych: Ryszarda Hanin, Witold Dębicki, Bogumił Kłodkowski, Andrzej Stockinger i inni.
W książeczce: tym razem rodzina Pętelków szuka recepty na smutki. A poza tym: zagadki, łamigłówki i jak zwykle gra planszowa.

Jak Janek i Marianek szczęścia szukali Nośnik: CD Tekst bajki: Agnieszka Feill; reżyseria: Stanisław Brejdygant Muzyka: Artur Żalski; aranżacja: Jerzy Woźniak Czas trwania bajki: 21'33'' Aktorzy: Witold Dębicki, Ryszarda Hanin, Bogumił Kłodkowski, Krystyna Kołodziejczak, Mirosława Krajewska, Tomasz Neuman, Andrzej Stockinger Rok nagrania: 0 W książeczce: Teksty: Rafał Wejner Ilustracje: Marcin Bruchnalski Oryginalna okładka bajki do wydrukowania: 
Cena: 13 zł 10 zł | Średnia ocena: 5  | Komentarze: | marlew (2008.09.16) ocena: 5 Bajka urocza, sympatyczna, z dobrym przesłaniem. Gorąco polecam.
| asiank (2007.11.10) ocena: 5 Bardzo piękna i mądra bajka. Polecamy z moją córeczką.
| aga (2007.11.03) ocena: 5 Jejku jak się cieszę, że jest ta bajka! Zepsuła mi się kaseta. Miała prawo, bo miała 30 lat :) Poproszę jeszcz o bajkę NA JAGODY
| izabela (2007.10.17) ocena: 5 Rewelacyjna bajka! Dokładnie taka, jaką ją zapamiętałam z dzieciństwa. Teraz słucham jej razem z moim 2-letnim synkiem i jemu też bardzo się podoba. Gorąco polecam!!
| |
|